Byty
Domy
Pozemky
Komerční
Vložit inzerát

Videorpohlídka nemovitosti

Videoprohlídka nemovitosti. Pomůže Vám ji lépe prodat? Otázka zní ano i ne. Záleží totiž na tom, jak je zpracovaná a jak je nastavena její propagace. Zde si dejte velký pozor při výběru realitní kanceláře, která Vám tuto službu nabízí.

Prodám byt 3+1

Klasický nedostatek při prezentaci. Fotografie, ze které zájemce nic nevyčte…

Začněme ověřenými fakty. Podle analytiků společnosti Google, řekne jedna minuta videa to samé, jako 1,8 milionu slov. Chcete li ale sklízet s prezentací nemovitosti opravdový úspěch a svůj inzerát dostat mezi tisíce možných zájemců o koupi, musí však splňovat určitá kritéria.

Troufnu si říci, že 90% videoprohlídek nemovitostí, které jsou dnes na internetu, mají paradoxně opačný efekt. Realitní kanceláře dobře vědí, že videa představují výbornou komunikaci se světem. Každý makléř si dokáže porovnat statistiku inzerátu, ke kterému video přiložil s tou, kde jsou pouze fotky a text. Rozdíly ve zhlédnutí takových nabídek jsou šokující.

Videoprohlídky lze dnes již standardně přehrát na většině zařízeních, které má běžný uživatel k dispozici. Od počítačů, smart televizí, telefonů či tabletů. Lidé tráví spoustu volného času na sociálních sítích, dávají „lajky“ odkazům, které je zaujmou nebo je sdílejí. Má-li tedy Vaše videoprohlídka správné parametry pro to, aby publikum zaujala, šíří se po internetu přirozenou cestou mezi diváky, které právě takový obsah zajímá. Na sociálních sítích dnes všichni trávíme spoustu volného času. Proto se toto prostředí stalo ideálním doplňkem ke standardní inzertní kampani přes realitní servery, či tištěné inzerci.

Vraťme se ale k otázce, proč mají některá videa opačný efekt. Je to jednoduché. Jedná se o prezentace poskládané z fotografií. V horším případě se obrázky vzájemně prolínají, točí a toto šílenství mnohdy doprovází nevhodné zvukové pozadí. Míra opuštění takovýchto příspěvků je téměř stoprocentní.

Pořiďte si videoprohlídku, která má skutečnou obrazovou stopu, doprovázenou mluveným slovem. Její obsah je zajímavý a poutavý. Doprovázený text obsahuje vhodná klíčová slova a relevantní obsah. Takovýto inzerát bude zajímat nejen široké publikum, ale také internetové vyhledávače, které dají jeho zobrazování zelenou a posunou ho na své přední příčky.

Poslední důležitá poznámka – kolik taková videoprohlídka stojí? Dnes by mělo být již standardní, že bude zahrnuta v rámci běžné provize realitní kanceláři. Ta se pohybuje zpravidla od 2 do 5%. Pokud tedy chcete prodat nemovitost v krátkém čase a za nejvyšší možnou cenu, její pořízení je pro Vás řešení. Neváhejte se obrátit na nás obrátit.

Stream reality s.r.o.
Videoprohlídky nemovitostí