Byty
Domy
Pozemky
Komerční
Vložit inzerát

Proč Stream Reality

Realitní kanceláře v soubojích o získání zakázky slibují zákazníkům možné i nemožné, jedno ale mají poslední dobou společné. Reality jinak, děláme to jinak a podobná hesla zdobí propagační materiály snad všech malých a středních realitních kanceláří. Je však úsměvné, že to všichni dělají úplně stejně.

V čem tedy být jiní? Naše společnost vsadila na pohyb. Jedná se o logické vyústění trendu. Už před třemi lety se objevila předpověď, že datový provoz na internetu bude kolem roku 2018 z 90 procent tvořit právě video, přičemž většinu provozu už nebudou zajišťovat počítače, ale jiná zařízení, jako mobily či tablety. Nejdeme tedy s dobou, ale lehce před ní. Ať už je člověk pracovně vytížený, nebo jen líný, ať nemá rád čtení, nebo špatně vidí, na videa se dívá každý.

Díky video prohlídkám, pomocí kterých se nemovitosti na našem portálu prezentují, dokáže její divák nasát atmosféru daného domu či bytu, zorientovat se v prostoru a podle libosti se vracet a zastavovat se na místech, které ho zajímají. Pochopili jsme, že zakázky se musí hýbat a  to nejen po stránce obchodní, ale také prezentační.

Rozhodli jsme se vykročit opačným směrem a konkurenci nabídnout spolupráci, místo tradičního přetahování se o zakázky. Stream reality nejsou pouhou realitní kanceláří. Naší hlavní vizí je najít spolehlivého a zodpovědného partnera, tedy realitní kancelář, v každém větším městě  a pomoci i jí, být o krok napřed před konkurencí. Se všemi partnerskými kancelářemi poté místo různých podpásovek spolupracovat a společně klientům pomáhat při řešení jejich bytových potřeb.

  • Nespokojíme se prezentací pomocí fotek. Natáčíme, sdílíme a prodáváme.

  • Spojujeme realitní kanceláře napříč celou Českou republikou.

  • Navazujeme spolupráci s odborníky ve všech krajích.

  • Své partnery si důsledně vybíráme.