2 190 000 Kč

Prodej | Dům k bydlení i podnikání

Dolní Bojanovice
Užitná plocha: 380 m2
Plocha pozemku: 280 m2

Nabízíme k prodeji prostorný dům se započatou výstavbou dalšího rodinného domu ve dvoře. Původní krajový dům o dispozici 6+1 má zastavěnou plochu 80 m², užitná plocha je 240 m² + podkroví, kde je plánovaná další bytová jednotka. Dispozice nemovitosti je následující:

Suterén: čtyři místnosti a kotelna. Zde je podle dokumentace přiložené ve fotogalerii započata výstavba sauny s ochlazovacím bazénkem, je zde počítáno také s tělocvičnou. Krásný kvelbený sklep propojuje suterén domu se stavbou umístěnou v zahradě.

Přízemí: Vstupní chodba, obývací pokoj se schodištěm do 1 NP, kuchyně, technická místnost, garáž a WC.

První podlaží: 4x ložnice, z toho jedna s prostornou lodžií a jedna s balkonem, koupelna, WC.

Na domě byla dodatečně dostavěna sedlová střecha, pod kterou je počítáno s další bytovou jednotkou o dispozici 3+kk.

Do samostatné stavby započaté ve dvoře se dostaneme několika způsoby. Přímo z ulice, přes dvůr, nebo skrze kvelbený sklep suterénem z již popsaného domu. Tato stavba o zastavěné ploše 77 m² a dvou podlažích je ve fázi hrubé stavby. Nachází se zde hala, kanceláře, WC, garáž. Vzhledem ke stavu dokončení je však možná změna těchto parametrů dle potřeb nového majitele. Stavba má vydané stavební povolení a k dispozici je také projektová dokumentace. Celá nemovitost je vhodná jak k bydlení, tak podnikání, především k vybudování penzionu.

Kontakt

Richard Homola
775 349 869
richard.homola@schmidt-reality.cz


Schmidt Reality Hustopeče
775 349 869
www.schmidt-reality.cz
IČ: 27745449
Tagged with:
Posted in Domy, Komerční

Napsat komentář